cz de gb

O firmě Autodoprava Bárta

Auto Bárta Zdeněk a syn s.r.o. je ryze česká, rodinná společnost s jasnou strukturou a historií. Nabízíme profesionální přístup s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a nadstandardní úroveň komunikace. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi, k čemuž využíváme dlouholetých zkušeností v oboru a znalosti trhu. Prostřednictvím našeho vozového parku jsme schopni zajistit dopravu zásilek do většiny evropských destinací a zboží navíc uskladňujeme v našem vlastním skladu.

Máme odpovídající zázemí v silničních celovozových přepravách (FTL) po Evropě. Dále se specializujeme na přepravu dílčích zásilek (LTL) a sběrnou službu, kde umíme nabídnout špičkovou systémovou kvalitu v importu i exportu. Veškeré zásilky přepravíme s odbornou péčí, ať už se jedná o několikatunový kolos, či malý balíček. Díky vlastnímu distribučnímu systému provádíme svoz a rozvoz zásilek po tuzemsku v režimu 24 hodin. Tento systém je dále napojen na pravidelné exportní a importní linky z většiny zemí EU.

Firmu založil Zdeněk Bárta v roce 1997 jako lokální autodopravu. V roce 2013 pak plynule přešla na společnosti s ručením omezeným. I díky tomu, že máme sídlo na hlavním tahu mezi Hradcem Králové a Brnem, a tím tedy na výborné strategické poloze, patří dnes Auto Bárta mezi přední lokální poskytovatele služeb v oblasti dopravy a logistiky s profesionálním týmem operátorů, který je našim zákazníkům neustále plně k dispozici.

Naše motto „Zákazník je vždy na prvním místě“ tak odráží firemní pro zákaznicky orientovanou filozofii.

arego, kamion, dodávka tmave poz..png

 

Máte zájem o naše služby?
Kontaktujte nás

 

ico-mail.png  autobarta@seznam.cz

ico-phone.png +420  603 24 39 13