cz de gb

Naše služby

Expresní přeprava zásilek

Máme odpovídající zázemí v silničních celovozových přepravách (FTL) po Evropě. Dále se specializujeme na přepravu dílčích zásilek (LTL) a sběrnou službu, kde umíme nabídnout špičkovou systémovou kvalitu v importu i exportu. Veškeré zásilky přepravíme s odbornou péčí, ať už se jedná o několikatunový kolos, či malý balíček. Díky vlastnímu distribučnímu systému provedeme svoz a rozvoz zásilek po tuzemsku v režimu 24 hodin. Tento systém je dále napojen na pravidelné exportní a importní linky z většiny zemí EU.

Logistika a skladování

Skladování je jedna z nejdůležitějších částí logistického systému, která zabezpečuje uskladnění zboží. Hlavní skladové prostory společnosti Auto Bárta se nacházejí v Brněnci, na silničním tahu mezi Brnem a Hradcem Králové, což je výhodná poloha uprostřed České republiky. Disponujeme skladovou plochou cca 4500 m2 kryté skladové plochy v uzavřeném a hlídaném areálu.

Pro nakládku a vykládku zboží máme k dispozici vysokozdvižné vozíky a další manipulační techniku.

Spediční služby

Poskytujeme spediční služby v celé EU i mimo ni, které spočívají zejména ve zprostředkování dopravy a vytěžování vozidel. Jsme schopni přepravit zásilku i v případě, že naše vozy jsou obsazeny. Důležitým předpokladem je profesionalita našich dispečerů, kteří umí zajistit vhodný dopravní prostředek na doručení zboží v co nejkratším čase a zároveň také bezpečně. Pracují s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a vybírají vždy ty nejekonomičtější přepravní možnosti, které budou vyhovovat požadovaným potřebám. Umí se přizpůsobit náročným podmínkám i jakékoliv situaci. Komunikují v německém a anglickém jazyce. Abychom předešli zpoždění v doručení, zásilku sledujeme pomocí GPS a mobilními telefony. Spolupracujeme s renomovanými přepravci, jejichž kvalitu služeb máme prověřenou léty spolupráce. Přidejte se k široké škále našich spokojených klientů a dokážeme vám, že jste se rozhodli správně.

Máte zájem o naše služby?
Kontaktujte nás

 

ico-mail.png  autobarta@seznam.cz

ico-phone.png +420  603 24 39 13